Office Hours (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Number of blocks
sk: Počet blokov

en: none
sk: žiadne

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: hours
sk: hodiny

en: Comment
sk: Komentár

en: Fields
sk: Polia

en: Day
sk: Deň

en: Hidden
sk: Skryté

en: minutes
sk: minúty

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: and
sk: a

en: number
sk: číslo

en: Limit list to selected items
sk: Limitovať zoznam na vybrané položky

en: Formatting
sk: Formátovanie

en: Add new @node_type
sk: Pridať nový @node_type
