Office Hours (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: none
sq: asnjë

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: Comment
sq: Komenti

en: First day of week
sq: Dita e parë e javës

en: and
sq: dhe

en: Formatting
sq: Formatimi
