Office Hours (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: none
hy: ոչ մի

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Day
hy: Օր

en: Hidden
hy: Թաքնված
