Office Hours (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: none
is: engin

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Time
is: Tími

en: hours
is: klukkutímar

en: Comment
is: Ummæli

en: Fields
is: Svæði

en: Day
is: Dagur

en: Hidden
is: Falið

en: First day of week
is: Fyrsti dagur vikunnar

en: and
is: og

en: @from to @to
is: @from til @to
