Office Hours (7.x-1.8) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Time
ml: സമയം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Day
ml: ദിവസം

en: and
ml: കൂടാതെ
