Office Hours (7.x-1.8) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
