Office Hours (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: none
bo: མེད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Day
bo: ཉིན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: First day of week
bo: གཟའ་འཁོར་གཅིག་གི་ཉིན་དང་པོ

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: and
bo: དང་

en: Limit list to selected items
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་ལ་མིང་ཐོ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། འདིར་སྤྱོད་མཁན་ལ་མངོན་པའི་ནང་ཚན་དེ་དག་ཁོ་ན་གདམ་ངེས།

en: Add new @node_type
bo: @node_type་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ
