Office Hours (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: none
eu: bat ere ez

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Fields
eu: Eremuak

en: Day
eu: Eguna

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: First day of week
eu: Asteko lehenengo eguna

en: Hours
eu: Orduak

en: Current status
eu: Uneko egoera

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia

en: and
eu: eta

en: number
eu: zenbakia

en: Formatting
eu: Formatua

en: Add new @node_type
eu: @node_type berria gehitu
