Office Hours (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: none
fi: ei yhtään

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: hours
fi: tunnit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Fields
fi: Kentät

en: Day
fi: Päivä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: First day of week
fi: Viikon ensimmäinen päivä

en: Hours
fi: Tunnit

en: Current status
fi: Nykyinen tila

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: and
fi: ja

en: number
fi: numero

en: Limit list to selected items
fi: Rajoita lista valittuihin vaihtoehtoihin

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
fi: Mikäli valittuna, käyttäjille näytetään ainoastaan tässä valitut arvot.

en: Formatting
fi: Muotoilu

en: Add new @node_type
fi: Lisää uusi sisältötyyppi @node_type

en: The end date for the @name field.
fi: Päättymispäivämäärä kentälle @name.

en: The start date for the @name field. Also use if mapping both start and end.
fi: Alkamispäivämäärä kentälle @date. Käytä myös kartoittaessasi sekä alkamis- että päättymispäivämääriä.
