Office Hours (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: none
hr: ništa

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: Comment
hr: Komentar

en: Fields
hr: Polja

en: Day
hr: Dan

en: Hidden
hr: Skriveno

en: First day of week
hr: Prvi dan u tjednu

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: and
hr: i

en: number
hr: broj

en: Formatting
hr: Formatiranje

en: Add new @node_type
hr: Dodaj novi @node_type
