Office Hours (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: none
ku: هیچ

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Add new @node_type
ku: زیادکردنی @node_type ی نوێ
