Office Hours (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: none
lt: joks

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: hours
lt: valandos

en: Comment
lt: Komentaras

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Day
lt: Diena

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: minutes
lt: minutės

en: unlimited
lt: neribotas

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Hours
lt: Valandos

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: and
lt: ir

en: number
lt: skaičius

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type
