Office Hours (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Day
ne: दिन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: and
ne: र
