Office Hours (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: none
ro: nimic

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time
ro: Ora

en: hours
ro: ore

en: Comment
ro: Comentariu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Day
ro: Zi

en: Hidden
ro: Ascuns

en: unlimited
ro: nelimitat

en: First day of week
ro: Prima zi a săptămânii

en: Number of values
ro: Număr de valori

en: and
ro: şi

en: Limit list to selected items
ro: Limitează lista la elementele selectate

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
ro: Dacă este bifat, numai elementele selectate aici vor fi prezentate utilizatorului.

en: Formatting
ro: Formatare

en: Add new @node_type
ro: Adăugare @node_type nou
