Office Hours (7.x-1.9) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: none
th: ไม่มี

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: Day
th: วัน

en: Hidden
th: ซ่อน

en: First day of week
th: วันแรกของสัปดาห์

en: and
th: และ

en: Formatting
th: รูปแบบ
