Office Hours (7.x-1.11) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: none
af: geen

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Comment
af: Kommentaar

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: and
af: en
