Office Hours (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: none
lv: neviens

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: hours
lv: stundas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Fields
lv: Lauki

en: Day
lv: Diena

en: Hidden
lv: Slēpts

en: minutes
lv: minūtes

en: unlimited
lv: neierobežots

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Hours
lv: Stundas

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: and
lv: un

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type
