Office Hours (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: none
oc: pas cap

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: hours
oc: oras

en: Comment
oc: Comentari

en: Fields
oc: Camps

en: Day
oc: Jorn

en: Hidden
oc: Amagat

en: minutes
oc: minutas

en: unlimited
oc: illimitat

en: First day of week
oc: Primièr jorn de la setmana

en: Number of values
oc: Nombre de valors

en: !title: !required
oc: !title  : !required

en: and
oc: et

en: number
oc: nombre

en: Limit list to selected items
oc: Limitar la lista als elements seleccionats

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
oc: Se marcat, los seuls elements presentés a l'utilizaire seràn ceux seleccionats aicí.

en: Add new @node_type
oc: Apondre un novèl @node_type
