Organic groups (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: Teaser
be: Тлумачальнік (суправаджэнчы надпіс)

en: User
be: Карыстальнік

en: Update options
be: Опцыі абнаўленьню

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Статусы

en: Role name
be: Назоў статусу

en: security
be: бясьпека

en: Save settings
be: Захаваць наладкі

en: Pending
be: Чакае

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
be: Увага! Выкрытая зламысная спроба зьмяніць абароненыя палі карыстальніку.

en: Blocked
be: Заблякавана

en: Delete role
be: Выдаліць статус

en: Permission
be: Дазвол

en: Save role
be: Захаваць статус

en: Add role
be: Дадаць статус

en: The role has been added.
be: Статус быў даданы.

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
be: Назоў статусу (напрыклад, "мадэратар", "рэдактар", "дызайнэр")

en: The role has been deleted.
be: Статус быў выдалены.
