Organic groups (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (106 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Subscribe to group
ca: Subscriu-te al grup

en: Unsubscribe from group
ca: Dona't de baixa del grup

en: Send invitation
ca: Envia una invitació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Additional details
ca: Detalls addicionals

en: Are you sure you want to join the group %title?
ca: Esteu segur que voleu afegir-vos al grup %title?

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Teaser
ca: Resum

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Role name
ca: Nom del rol

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: State
ca: Estat

en: Add a role to the selected users
ca: Afegeix un rol als usuaris seleccionats

en: Remove a role from the selected users
ca: Elimina un rol dels usuaris seleccionats

en: security
ca: seguretat

en: group
ca: grup

en: My groups
ca: Els meus grups

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Full
ca: Complet

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Pending
ca: Pendent

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: locked
ca: bloquejat

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: No users selected.
ca: No s'ha seleccionat cap usuari.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ca: S'ha detectat un intent maliciós d'alterar camps d'usuari protegits.

en: Group manager
ca: Gestor de grup

en: Organic groups access control
ca: Control d'accés d'Organic groups

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Other groups
ca: Altres grups

en: Permissions
ca: Permisos

en: Date created
ca: Data creada

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Join group
ca: Uneix-te al grup

en: Leave group
ca: Doneu-vos de baixa del grup

en: Add members
ca: Afegeix membres

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
ca: Afegiu qualsevol detall que pugui ajudar l'administrador a decidir l'aprovació o denegació de la vostra sol·licitud de subscripció.

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Permission
ca: Permís

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: The role has been added.
ca: S'ha afegit el rol.

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: List, edit, or add user roles.
ca: Llisteu, editeu o afegiu rols d'usuaris.

en: edit role
ca: edita un rol

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: %name: this post can't be referenced.
ca: %name: aquesta entrada no pot ser referenciada.

en: Add users
ca: Afegeix usuaris

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
ca: El nom per a aquest rol. Per exemple: "moderador", "grup d'editors", "arquitecte del lloc".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
ca: El nom del rol ja està assignat, escolliu-ne un altre.

en: The role has been renamed.
ca: El rol s'ha renombrat.

en: The role has been deleted.
ca: S'ha suprimit el rol.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
ca: Determineu l'accés a les característiques del vostre web mitjançant la selecció de permisos per a diferents rols.

en: Edit role
ca: Edita el rol

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: %name: invalid input.
ca: %name: entrada invàlida.

en: The name of the role.
ca: El nom del rol.

en: The role ID of the role.
ca: L'ID de rol del rol.

en: Detection method
ca: Mètode de detecció

en: Edit own %type_name content
ca: Edita contingut propi de %type_name

en: Edit any %type_name content
ca: Edita qualsevol contingut de %type_name

en: Delete own %type_name content
ca: Suprimeix contingut propi de %type_name

en: Delete any %type_name content
ca: Suprimeix qualsevol contingut de %type_name

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Object ID
ca: ID de l'objecte

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: view permissions
ca: mostra els permissos

en: You are the group manager
ca: No ets l'administrador del grup

en: Add people
ca: Afegeix persones

en: Roles (read-only)
ca: Rols (només lectura)

en: Permissions (read-only)
ca: Permisos (només lectura)
