Organic groups (7.x-1.1-rc1) - en to gl translation catalogue (109 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Send invitation
gl: Enviar un convite

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Update
gl: Actualizar

en: Teaser
gl: Resumo

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Node
gl: Nodo

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Post
gl: Entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: State
gl: Estado

en: Add a role to the selected users
gl: Engadir un rol para os usuarios seleccionados

en: Remove a role from the selected users
gl: Eliminar un rol dos usuarios seleccionados.

en: security
gl: seguranza

en: Members
gl: Membros

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: My groups
gl: Os meus grupos

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Pending
gl: Pendente

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: locked
gl: bloqueado

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Member for
gl: Membro durante

en: No users selected.
gl: Ningún/ha usuario/a seleccionado/a.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
gl: Detectouse un intento malicioso de alterar campos de usuario/a protexidos.

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Group manager
gl: Xestor do grupo

en: Organic groups access control
gl: Control de acceso aos grupos orgánicos

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Other groups
gl: Outros grupos

en: Permissions
gl: Permisos

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Migrate
gl: Migrar

en: Join
gl: Unirse

en: Apply
gl: Aplicar

en: Join group
gl: Unirse ao grupo

en: Leave group
gl: Abandonar o grupo

en: Add members
gl: Engadir membros

en: Group description
gl: Descrición do grupo.

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Autocomplete text field
gl: Campo de texto autocompletado

en: Permission
gl: Permiso

en: Save role
gl: Gardar rol

en: Private group
gl: Grupo privado

en: Add role
gl: Engadir rol

en: The role has been added.
gl: Engadiuse o rol.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Subscribe user to group
gl: Subscribir un usuario a un grupo

en: List, edit, or add user roles.
gl: Listar, editar ou engadir roles de usuario/a.

en: edit role
gl: editar rol

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: %name: this post can't be referenced.
gl: %name: esta entrada non pode ser referenciada.

en: Add users
gl: Engadir usuarios

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
gl: O nome para este rol. Exemplo: «moderador», «consello editorial», «deseñador do sitio».

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
gl: O nome de rol %name xa existe. Elixa outro nome de rol.

en: The role has been renamed.
gl: O rol foi renomeado.

en: The role has been deleted.
gl: Borrouse o rol.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
gl: Determinar o acceso a características mediante a selección de permisos para os roles.

en: Edit role
gl: Editar rol

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
gl: Seleccionar o método para recopilar as suxerencias de autocompretar. Teña en conta que <em>Conten</em> pode causar problemas de rendimento en sitios con miles de nodos.

en: %name: invalid input.
gl: %name: entrada non permitida.

en: The name of the role.
gl: O nome do rol.

en: The role ID of the role.
gl: O ID do rol.

en: Detection method
gl: Método de detección

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Group type
gl: Tipo de grupo
