Organic groups (7.x-1.1-rc1) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Update
se: Ođasmahte

en: Teaser
se: Ingreassa

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Member for
se: Miellahttu leamaš
