Organic groups (7.x-1.1-rc2) - en to kk translation catalogue (58 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Node
kk: Түйін

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Add a role to the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардға рөл қос

en: Remove a role from the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардың рөлдерін жой

en: security
kk: қорғаныш

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: locked
kk: бұғатталған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: No users selected.
kk: Қолданушылар таңдалған жоқ.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
kk: Қолданушының қорғалған өрістерін өзгерту талпыныстары анықталды.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Permission
kk: Құқық

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: The role has been added.
kk: Рөл қосылды.

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: List, edit, or add user roles.
kk: Пайдаланушылардын рөлдерді қосу, өзгерту мен жою.

en: edit role
kk: рөлді өңдеу

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
kk: Осы рөлге атау. Мысалы: "модератор", "сайт архитекторы".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
kk: %name рөл атауы бар. Басқа рөл атауын таңдаңыз.

en: The role has been renamed.
kk: Рөл қайта аталды

en: The role has been deleted.
kk: Рөл жойылды.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
kk: Рөл арқылы пайдаланушылардын құқықтарын құру.

en: Edit role
kk: Рөлді өңдеу
