Organic groups (7.x-1.1-rc2) - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Send invitation
ne: निम्तो पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Contains
ne: समावेश

en: Add a role to the selected users
ne: छानिएका प्रयोगकर्ताहरुको भूमिका थपनुहोस

en: security
ne: सुरक्षा

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: No users selected.
ne: कुनैपनि प्रयोगकर्ताहरू छानिएको छैन।

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: List, edit, or add user roles.
ne: प्रयोगकर्ताको भूमिका , सुची , सम्पादन गर्नुहोस् वा थप्नुहोस्
