Organic groups (7.x-1.1-rc2) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: State
sr: Статус

en: security
sr: сигурност

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Member for
sr: Члан сте

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем
