Organic groups (7.x-1.1-rc3) - en to hu translation catalogue (150 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: Subscribe to group
hu: Feliratkozás a csoportba

en: Unsubscribe from group
hu: Leiratkozás a csoportból

en: Send invitation
hu: Meghívó küldése

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Administer the suite of Organic groups modules.
hu: Az Organic groups csomag moduljainak adminisztrációja.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Are you sure you want to join the group %title?
hu: %title csoporthoz csatlakozás?

en: Description
hu: Leírás

en: Organic groups settings
hu: Öntevékeny Csoportok beállításai

en: more
hu: tovább

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Teaser
hu: Bevezető

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Node
hu: Tartalom

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Post
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Member since
hu: Ennyi ideje tag

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Add a role to the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók szerepkörhöz rendelése

en: Remove a role from the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók eltávolítása egy szerepkörből

en: security
hu: biztonság

en: Members
hu: Tagok

en: Group name
hu: Csoportnév

en: group
hu: csoport

en: My groups
hu: Saját csoportok

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Pending
hu: Függőben

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: locked
hu: zárolt

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: No users selected.
hu: Nincs kiválasztott felhasználó.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
hu: Szándékos kísérlet történt egy védett felhasználói mező módosítására.

en: Features
hu: Jellemzők

en: Group manager
hu: Csoportkezelő

en: Organic groups access control
hu: <em>Organic groups</em> hozzáférés szabályozás

en: Entity
hu: Entitás

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Other groups
hu: Más csoportok

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Join group
hu: Csatlakozás a csoporthoz

en: Leave group
hu: Csoport elhagyása

en: Add members
hu: Tagok hozzáadása

en: Group description
hu: Csoportleírás

en: Delete role
hu: Szerepkör törlése

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Save role
hu: Szerepkör mentése

en: Private group
hu: Nem nyilvános csoport

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: The role has been added.
hu: A szerepkör létrejött.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: List, edit, or add user roles.
hu: Szerepkörök listázása, létrehozása és szerkesztése.

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Input type
hu: Bemeneti típus

en: %name: this post can't be referenced.
hu: %name: erre a tartalomra nem lehet hivatkozni.

en: Add users
hu: Új felhasználók hozzáadása

en: Group memberships
hu: Csoporttagságok

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
hu: A szerepkör elnevezése, például „moderátor”, „szerkesztő”, „webfejlesztő”.

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
hu: %name nevű szerepkör már létezik. Másik nevet kell választani.

en: The role has been renamed.
hu: A szerepkör át lett nevezve.

en: The role has been deleted.
hu: A szerepkör törlése megtörtént.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
hu: Jogosultságok beállítása szerepkörök szerint.

en: Edit role
hu: Szerepkör szerkesztése

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: @identifier is any node type
hu: @identifier bármilyen tartalomtípus lehet

en: @identifier is type "@types" | @identifier type is one of "@types"
hu[0]: @identifier típusa „@types”
hu[1]: @identifier típusa „@types” egyike

en: Error, unset permission
hu: Hiba, nem beállított jogosultság

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: %name: invalid input.
hu: %name: érvénytelen bevitel.

en: The name of the role.
hu: A szerepkör neve.

en: The role ID of the role.
hu: A szerepkör azonosítója.

en: Detection method
hu: Érzékelési mód

en: Edit own %type_name content
hu: Saját %type_name tartalmak szerkesztése

en: Edit any %type_name content
hu: Bármely %type_name tartalom szerkesztése

en: Delete own %type_name content
hu: Saját %type_name tartalmak törlése

en: Delete any %type_name content
hu: Bármely %type_name tartalom törlése

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Sort By
hu: Rendezés

en: @identifier exists
hu: @identifier létezik

en: @identifier does not exist
hu: @identifier nem létezik

en: Administer group
hu: Csoport adminisztrációja

en: Group roles and permissions
hu: Csoportok szerepkörei és jogosultságai

en: Group permissions
hu: Csoportjogosultságok

en: Group visibility
hu: Csoport láthatósága

en: Group content visibility
hu: Csoport tartalmának láthatósága

en: Membership state
hu: Tagság állapota

en: You are the group manager
hu: Te vagy a csoport kezelője

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Group content type
hu: Csoport-tartalomtípus

en: Manage the group members.
hu: Csoporttagok kezelése.

en: Group permission
hu: Csoportjogosultság

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Request message
hu: Üzenet kérése

en: Group membership
hu: Csoporttagság

en: Membership type
hu: Tagságtípus
