Organic groups (7.x-1.1-rc4) - en to be translation catalogue (78 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Node
be: Вузел

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Post
be: Допіс

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Role name
be: Назоў статусу

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Add a role to the selected users
be: Дадаць ролю выбраным карыстальнікам

en: Remove a role from the selected users
be: Зняць ролю з выбраных карыстальнікаў

en: security
be: бяспека

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Pending
be: Чакае

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: locked
be: заблакавана

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Member for
be: Сябра цягам

en: No users selected.
be: Няма выбраных карыстальнікаў.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
be: Увага! Выкрытая зламысная спроба змяніць абароненыя палі профіля карыстальніка.

en: Features
be: Функцыі

en: Entity
be: Сутнасць

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Permission
be: Дазвол

en: Save role
be: Захаваць статус

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: The role has been added.
be: Статус быў даданы.

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: List, edit, or add user roles.
be: Праглядзець, рэдагаваць і дадаць ролі.

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
be: Назоў статусу (напрыклад, "мадэратар", "рэдактар", "дызайнэр")

en: The role has been renamed.
be: Роля была перайменаваная.

en: The role has been deleted.
be: Статус быў выдалены.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
be: Вызначце доступ да функцый, выбраўшы правы для роляў.

en: Edit role
be: Рэдагаваць ролю.

en: Detection method
be: Метад вызначэння

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
