Organic groups (7.x-1.1-rc4) - en to oc translation catalogue (94 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Teaser
oc: Acròcha

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Node
oc: Nosèl

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Post
oc: Postar

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role name
oc: Nom del ròtle

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: State
oc: Estat

en: Add a role to the selected users
oc: Apondre un ròtle als utilizaires seleccionats.

en: Remove a role from the selected users
oc: Levar un ròtle als utilizaires seleccionats.

en: security
oc: seguretat

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Pending
oc: En espèra

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: locked
oc: verrolhat

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: No users selected.
oc: Cap d'utilizaire pas seleccionat.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
oc: Temptativa fraudulosa de modificacion de camps d'utilizaire protegits detectada.

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Entity
oc: Entitat

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Other groups
oc: Autres gropes

en: Apply
oc: Aplicar

en: Delete role
oc: Suprimir lo ròtle

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Permission
oc: Dreit

en: Save role
oc: Enregistrar lo ròtle

en: Add role
oc: Apondre un ròtle

en: The role has been added.
oc: Lo ròtle es estat apondut.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: List, edit, or add user roles.
oc: Afichar, apondre o modificar de ròtles d'utilizaire.

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: Starts with
oc: Commence per

en: Bundles
oc: Paquets

en: %name: this post can't be referenced.
oc: %name : aqueste contengut pòt pas èsser referenciat.

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
oc: Lo nom per aqueste ròtle. Exemple  : « moderator », « responsable de l'edicion », « arquitècte del site ».

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
oc: Lo nom de ròtle %name existís ja. Causissètz un autre nom.

en: The role has been renamed.
oc: Lo ròtle a estat renomenat.

en: The role has been deleted.
oc: Lo ròtle es estat suprimit.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
oc: Definir l'accès a las foncionalitats en causissent de dreches pels ròtles.

en: Edit role
oc: Modificar lo ròtle

en: Error, unset permission
oc: Error, permission non definida

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: %name: invalid input.
oc: %name : picada invalida.

en: The name of the role.
oc: Lo nom del ròtle.

en: The role ID of the role.
oc: L'identificant del ròtle.

en: Detection method
oc: Metòde de deteccion

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Sort By
oc: Triar per

en: Master
oc: Maître
