Organic groups (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (128 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: Subscribe to group
bo: ཚོ་རུ་སྔོན་མངག་བྱེད་པ།

en: Unsubscribe from group
bo: ཚོ་ནས་སྔོན་མངག་བྱས་མེད།

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Administer the suite of Organic groups modules.
bo: ཚོ་ཆུང་གི་དཔེ་དུམ་སྒྲིག་ལྷུ་དོ་དམ།

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Are you sure you want to join the group %title?
bo: ཁྱེད་རང་དངོས་ནས་ཚོ་ཆུང་%title རུ་ཞུགས་སམ།

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Add a role to the selected users
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འགན་ནུས་ཞིག་ཁ་སྣོན

en: Remove a role from the selected users
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས་དོར་བ

en: security
bo: བདེ་འཇགས

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: locked
bo: ཟྭ་རྒྱག་པ།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: No users selected.
bo: སྤྱོད་མཁན་གཅིག་ཀྱང་བདམས་མེད།

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
bo: ཉེན་འགོག་བྱས་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གནས་ཁོངས་ལ་གནོད་སེམས་བྱེད་རྩིས་བྱས་པ་ཤེས་རྟོགས་བྱུང་།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Organic groups access control
bo: ཚོ་ཆུང་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་དབང་ཆ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Other groups
bo: ཚོ་ཆུང་གཞན།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Join group
bo: ཚོ་ཆུང་ལ་ཞུགས་པ།

en: Leave group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་ཕྱིར་འབུད་པ།

en: Add members
bo: ཁོངས་མི་ཁ་སྣོན།

en: Group description
bo: ཚོ་ཆུང་ཞིབ་བརྗོད།

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Private group
bo: སྒར་དབང་ཚོ་ཆུང་།

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: The role has been added.
bo: འགན་ནུས་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Subscribe user to group
bo: སྤྱོད་མཁན་ཚོ་ཆུང་དུ་སྔོན་མངག་བྱེད་པ།

en: Unsubscribe user from group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྔོན་མངག་དོར་བ།

en: User is group member
bo: སྤྱོད་མཁན་ཚོ་ཆུང་གི་ཁོངས་མི་ཡིན།

en: List, edit, or add user roles.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས་སྟོན་པ་དང་བཟོ་བཅོས། ཁ་སྣོན་བཅས་བྱེད་པ།

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Add users
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང་སྟེ། དཔེར་ན། ཞུ་དག་མཁན་དང་། རྩོམ་སྒྲིག་ཚོ་ཆུང་། དྲ་ཚིགས་འཆར་བཀོད་པ་ལྟ་བུ།

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
bo: སྔར་ནས་མིང་ལ་ %name ཞེས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཞིག་ཡོད་པས། མིང་གཞན་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: The role has been renamed.
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང་བསྒྱུར་ཚར།

en: The role has been deleted.
bo: འགན་ནུས་དེ་བསུབ་ཚར།

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
bo: འགན་ནུས་ལ་སྤྱོད་དབང་བདམས་སྟེ་བྱེད་ནུས་ཀྱི་བེད་སྤྱོད་གཏན་འབེབ་བྱེད་པ།

en: Edit role
bo: འགན་ནུས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: Error, unset permission
bo: ནོར་འཁྲུལ། ཆོག་མཆན་སྒྲིག་འགོད་འདོར་བ

en: View panes
bo: གནས་ཁུལ་ལ་ལྟ་ཀློག

en: Content pane
bo: ནང་དོན་གྱི་ཁུལ

en: The name of the role.
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང་།

en: Detection method
bo: རྟོགས་ཞིབ་བྱེད་ཐབས།

en: Edit own %type_name content
bo: རང་ཉེད་ཀྱི་ %type_name རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit any %type_name content
bo: %type_name གང་རུང་ཞིག་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete own %type_name content
bo: རང་ཉེད་ཀྱི་ %type_name སུབ་པ།

en: Delete any %type_name content
bo: %type_name གང་རུང་ཞིག་སུབ་པ།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Add people
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Add group members.
bo: ཚོའི་ཁོངས་མི་ཁ་སྣོན།

en: Manage the group members.
bo: ཚོའི་ཁོངས་མི་དོ་དམ།

en: Roles (read-only)
bo: འཁྲབ་མཁན།（ཀློག་པ་ཁོ་ན།）

en: View the group roles.
bo: ཚོ་ཚོགས་ཀྱི་འཁྲབ་མཁན་ལྟ་ཞིབ།

en: Permissions (read-only)
bo: དབང་ཚད།（ཀློག་པ་ཁོ་ན།）

en: View the group permissions.
bo: ཚོ་ཚོགས་ཀྱི་དབང་ཚད་ལྟ་ཞིབ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: There is no content in this group.
bo: ནང་དོན་ཅི་ཡང་གསར་བཟོ་བྱས་མེད།

en: Content create links
bo: ནང་དོན་གསར་བཟོ།

en: The user's OG membership
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཚོ་ཚོགས་ཁོངས་མིའི་ཐོབ་ཐངས།

en: User has become a group member
bo: སྤྱོད་མཁན་ཚོ་ཚོགས་ཀྱི་ཁོངས་མི་རུ་གྱུར་བ།

en: A user has become a group member, but might have been not yet approved.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཚོ་ཚོགས་ཀྱི་ཁོངས་མི་རུ་གྱུར་མོད། འོན་ཀྱང་ཆོག་མཆན་གནངས་མེད་པ་འདྲ།
