Organic groups (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: People
my: လူများ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
