Organic groups (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Post
mn: Бичлэг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: People
mn: Хүмүүс

en: Since
mn: Үүнээс хойш
