Organic groups (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Update
br: Hizivadenn

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Permissions
br: Aotreoù
