Organic groups (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (55 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Node
bs: Nod

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Post
bs: Članak

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Contains
bs: Sadrži

en: security
bs: bezbjednost

en: Members
bs: Članovi

en: My groups
bs: Moje grupe

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Member for
bs: Član od

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
bs: Primjećen je maliciozni pokušaj promjene zaštićenih korisničkih polja.

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Permissions
bs: Dozvole

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Autocomplete text field
bs: Auto-kompletirajuće tekst polje

en: Permission
bs: Dozvole

en: List, edit, or add user roles.
bs: Izlistaj, izmijeni ili dodaj korisničke uloge.

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: %name: this post can't be referenced.
bs: %name: ovaj post ne može biti referenciran.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bs: Izaberi metod koji se koristi da prikupi auto-kompletirane prijedloge. Napomena da <em>Sadrži</em> može prouzrokovati probleme u performansama na stranicama sa više hiljada nodova.

en: %name: invalid input.
bs: %name: neispravan unos.
