Organic groups (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (106 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Update
et: Uuenda

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Node
et: Postitus

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Post
et: Postitus

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: Remove a role from the selected users
et: Eemalda valitud kasutajatelt roll

en: security
et: turvalisus

en: Members
et: Liikmed

en: My groups
et: Minu grupid

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Pending
et: Ootel

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: locked
et: lukustatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: No users selected.
et: Ühtki kasutajat pole valitud.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
et: Märgati kahtlast katset muuta kasutaja kaitstud välju.

en: Features
et: Omadused

en: Entity
et: Olem

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Other groups
et: Teised grupid

en: Permissions
et: Õigused

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Migrate
et: Migreeri

en: Join
et: Liitu

en: Apply
et: Rakenda

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add field
et: Lisa väli

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Permission
et: Õigus

en: Save role
et: Salvesta roll

en: Add role
et: Lisa roll

en: The role has been added.
et: Roll on lisatud.

en: Offset
et: Nihe

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: List, edit, or add user roles.
et: Loetle, muuda või lisa kasutajarolle.

en: edit role
et: rolli muutmine

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Bundles
et: Kogumid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
et: Rolli nimi. Näiteks:  "moderaator", "sisu haldaja", "saidi ehitaja".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
et: Rolli nimi %name on juba kasutusel. Vali teine nimi.

en: The role has been renamed.
et: Roll on ümber nimetatud.

en: The role has been deleted.
et: Roll on kustutatud.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
et: Määra juurdepääsureeglid andes rollidele õigusi.

en: Edit role
et: Rolli muutmine

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: The name of the role.
et: Rolli nimi.

en: Detection method
et: Tuvastusviis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Edit own %type_name content
et: Oma %type_name tüüpi sissekannete toimetamine

en: Edit any %type_name content
et: Kõikide %type_name tüüpi sissekannete toimetamine

en: Delete own %type_name content
et: Oma %type_name tüüpi sissekannete kustutamine.

en: Delete any %type_name content
et: Kõikide %type_name tüüpi sissekannete kustutamine

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Sort By
et: Sorteerimise alus

en: User view
et: Kasutaja vaade

en: You are the group manager
et: Sina oled grupi haldur

en: Add people
et: Lisa inimesi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Content create links
et: Sisu loomise lingid
