Organic groups (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (76 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Update
hr: Osvježi

en: Teaser
hr: Mamac

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Role name
hr: Naziv uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Add a role to the selected users
hr: Dodaj ulogu označenim korisnicima

en: Remove a role from the selected users
hr: Ukloni ulogu označenim korisnicima

en: security
hr: sigurnost

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: locked
hr: zaključano

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Member for
hr: Član već

en: No users selected.
hr: Nisu odabrani korisnici.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
hr: Primijećen zlonameran pokušaj promjene zaštićenih korisničkih polja.

en: Features
hr: Značajke

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Delete role
hr: Ukloni ulogu

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Save role
hr: Spremi ulogu

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: The role has been added.
hr: Uloga je dodana.

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: List, edit, or add user roles.
hr: Prikaži, uredi ili dodaj korisničke uloge.

en: edit role
hr: uredi ulogu

en: Input type
hr: Tip unosa

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
hr: Naziv za ovu ulogu. Npr.  "moderator", "urednik", "webmaster".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
hr: Uloga %name već postoji. Odaberite drugo ime.

en: The role has been renamed.
hr: Naziv uloge je promijenjen.

en: The role has been deleted.
hr: Uloga je uklonjena.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
hr: Odredi pristup svojstvima određujući dopuštenja za uloge.

en: Edit role
hr: Uredi ulogu

en: Detection method
hr: Metoda otkrivanja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Asc
hr: Uzlazno
