Organic groups (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (107 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Subscribe to group
lv: Pierakstīties grupai

en: Unsubscribe from group
lv: Atrakstīties no grupas

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Administer the suite of Organic groups modules.
lv: Administrēt Organic grupu moduļu komplektu.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Are you sure you want to join the group %title?
lv: Vai tiešām ka vēlaties pievienoties grupai %title?

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Organic groups settings
lv: Organisko grupu uzstādījumi

en: more
lv: vairāk

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Node
lv: Mezgls

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Post
lv: Ieraksts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Add a role to the selected users
lv: Pievienot lomu atzīmētajiem lietotājiem

en: Remove a role from the selected users
lv: Noņemt lomu atzīmētajiem lietotājiem

en: security
lv: drošība

en: Members
lv: Dalībnieki

en: My groups
lv: Manas grupas

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Pending
lv: Gaida

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: locked
lv: slēgts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: No users selected.
lv: Neviens lietotājs nav izvēlēts.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lv: Atklāts ļaunprātīgs mēģinājums mainīt aizsargātos lietotāja laukus.

en: Group manager
lv: Grupas vadītājs

en: Entity
lv: Entītija

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Other groups
lv: Citas grupas

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Join
lv: Pievienoties

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Permission
lv: Atļauja

en: Save role
lv: Saglabāt lomu

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: The role has been added.
lv: Loma pievienota.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: List, edit, or add user roles.
lv: Lietotāju lomu saraksts, pievienošana, labošana.

en: edit role
lv: rediģēt lomu

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus

en: Group memberships
lv: Grupas piedrības

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lv: Lomas nosaukums, piemēram "moderators", "redaktors", "vietnes arhitekts".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lv: Loma %feed jau eksistē. Lūdzu, norādiet unikālu nosaukumu.

en: The role has been renamed.
lv: Loma pārsauka.

en: The role has been deleted.
lv: Loma izdzēsta.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lv: Noteikt pieeju iespējām, uzstādot tiesības lomām.

en: Edit role
lv: Labot lomu

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
