Organic groups (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (240 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Subscribe to group
pl: Dołącz do klubu

en: Unsubscribe from group
pl: Rezygnacja z członkostwa

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Administer the suite of Organic groups modules.
pl: Zarządzaj modułami Organic groups.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Are you sure you want to join the group %title?
pl: Czy na pewno chcesz dołączyć do grupy %title?

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Organic groups settings
pl: Ustawienia Grup organicznych

en: more
pl: więcej

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Teaser
pl: Skrót

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Node
pl: Węzeł

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Post
pl: Wpis

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Role name
pl: Nazwa roli

en: Member since
pl: Członek od

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Add a role to the selected users
pl: Nadaj rolę wybranym użytkownikom

en: Remove a role from the selected users
pl: Odbierz rolę wybranym użytkownikom

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: Members
pl: Członkowie

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: group
pl: grupa

en: My groups
pl: Moje grupy

en: Current group
pl: Aktualny klub

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Pending
pl: Oczekujące

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: locked
pl: zablokowany

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: No users selected.
pl: Nie wybrano użytkowników.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
pl: Wykryto próbę nieuprawnionej modyfikacji chronionych pól użytkownika.

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Group manager
pl: Opiekun grupy

en: Organic groups access control
pl: Kontrola dostepu grup organicznych

en: Entity
pl: Encja

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Other groups
pl: Inne grupy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Migrate
pl: Migracja

en: Join
pl: Dołącz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: Add members
pl: Dodaj członków

en: Group description
pl: Opis grupy

en: Delete role
pl: Usuń rolę

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Autocomplete text field
pl: Pole tekstowe z podpowiedziami

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Save role
pl: Zachowaj rolę

en: Private group
pl: Grupa prywatna

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: The role has been added.
pl: Rola została dodana.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Subscribe user to group
pl: Zapisz użytkownika do grupy

en: Unsubscribe user from group
pl: Wypisz użytkownika z grupy

en: User is group member
pl: Użytkownik jest członkiem grupy

en: List, edit, or add user roles.
pl: Wyświetl, edytuj lub dodaj role użytkowników.

en: edit role
pl: edytuj rolę

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Input type
pl: Sposób wprowadzania

en: %name: this post can't be referenced.
pl: %name: ten wpis nie może być powiązany.

en: Add users
pl: Dodaj użytkowników

en: Group memberships
pl: Członkostwo grupy

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
pl: Nazwa tej roli. Na przykład: "moderator", "redaktor", "projektant".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
pl: Istnieje już rola o nazwie %name. Należy podać inną.

en: The role has been renamed.
pl: Zmieniono nazwę roli.

en: The role has been deleted.
pl: Rola została usunięta.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
pl: Określenie dostępu do funkcji witryny poprzez wybranie uprawnień dla ról.

en: Edit role
pl: Edycja roli

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: Error, unset permission
pl: Błąd, nieustawione prawa dostępu

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: %name: invalid input.
pl: %name: nieprawidłowe dane wejściowe.

en: Since
pl: Od

en: The name of the role.
pl: Nazwa roli.

en: The role ID of the role.
pl: Identyfikator roli.

en: Detection method
pl: Metoda wykrywania

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Edit own %type_name content
pl: Edycja własnych wpisów typu %type_name

en: Edit any %type_name content
pl: Edycja dowolnej treści typu %type_name

en: Delete own %type_name content
pl: Usuwanie swoich wpisów typu %type_name

en: Delete any %type_name content
pl: Usuwanie wszystkich wpisów typu %type_name

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: Enter the context type
pl: Wprowadź typ kontekstu

en: Group content state
pl: Stan zawartości grupowej

en: Group default list
pl: Domyślna lista grupy

en: Group audience
pl: Audytorium grupy

en: Never show "other groups"
pl: Nigdy nie pokazuj pola "inne grupy"

en: Always show "other groups"
pl: Zawsze pokazuj pole "inne grupy"

en: Select the groups this content should be associated with.
pl: Wybierz grupy z którymi ta zawartość będzie związana.

en: There are no groups you can select from.
pl: Nie ma żadnych grup, z których można wybrać.

en: %name: label mismatch. Please check your selection.
pl: %name: niezgodność etykiety. Proszę sprawdzić swój wybór.

en: %name: found no valid group with that label.
pl: %name: nie znaleziono grupy z tą etykietą.

en: Administer group
pl: Zarządzaj grupą

en: Determine if this should be a group.
pl: Określa czy to ma być grupą

en: Group roles and permissions
pl: Uprawnienia i role grupy

en: Determine to which groups this group content is assigned to.
pl: Definiuje do których grup ten typ zawartości grupy jest przypisany.

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: Entity @entity_type ID @id
pl: Encja typu @entity_type Id @id

en: Group user roles
pl: Role użytkowników grupy

en: Group permissions
pl: Uprawnienia grupy

en: Filter by group permissions.
pl: Filtruj po uprawnieniach grupy

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: Group context detection
pl: Wykrywanie kontekstu grupy

en: User view
pl: Wyświetlanie użytkownika

en: User edit
pl: Edytuj użytkownika

en: Organic groups context
pl: Kontekst grup organicznych

en: View @label field
pl: Pokaż pole @label

en: Edit @label field
pl: Edytuj pole @label

en: Add a group member to %group
pl: Dodaj członka grupy do %group

en: Membership state
pl: Stan członkostwa

en: Select the state of the membership.
pl: Wybierz stan członkostwa.

en: No people available apart of the group manager.
pl: Brak członków grupy oprócz menedżera grupy.

en: view permissions
pl: zobacz uprawnienia

en: Save global permissions
pl: Zapisz globalne uprawnienia

en: Are you sure you want to unsubscribe from the group %title?
pl: Czy na pewno chcesz się wypisać z grupy %title?

en: You are the group manager
pl: Zarządzasz tą grupą

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy

en: Specify how Group should treat content of this type. Content may behave as a group, as group content, or may not participate in Group at all.
pl: Określ, jak Grupa powinna traktować zawartości tego typu. Zawartość może zachowywać się jak grupa, lub jako zawartość grupy lub wcale nie brać w niej udziału.

en: Not a group type
pl: Nie jest typem grupy

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Not a group content type
pl: Nie jest typem zawartości grupy

en: Group content type
pl: Typ zawartości grupy

en: Allow user to be a member of a group (approval required).
pl: Pozwól użytkownikowi być członkiem grupy (wymagane zatwierdzenie).

en: Subscribe user to group (no approval required).
pl: Zapisz użytkownika do grupy (nie wymagane potwierdzenie)

en: Allow user to be a member of a group without an approval of the group administrator.
pl: Pozwól użytkownikowi być członkiem grupy bez zgody administratora grupy.

en: Allow user to be remove membership from a group.
pl: Pozwala użytkownikowi na usuwanie członków z grupy.

en: Approve and deny subscription
pl: Zatwierdź lub odrzuć członkostwo w grupie

en: Approve membership of the selected users
pl: Zatwierdź członkostwo wybranych użytkowników

en: Deny membership from the selected users
pl: Odrzuć członkostwo wybranych użytkowników

en: Block membership from the selected users
pl: Zablokuj członkostwo wybranym użytkownikom

en: Add people
pl: Dodaj ludzi

en: Add group members.
pl: Dodaj członka grupy

en: Manage the group members.
pl: Zarządzaj członkami grupy.

en: Roles (read-only)
pl: Role (tylko-do-odczytu)

en: Manage the group roles.
pl: Zarządzaj rolami grupy.

en: View the group roles.
pl: Zobacz role grupy

en: Permissions (read-only)
pl: Uprawnienia (tylko-do-odczytu)

en: Manage the group permissions.
pl: Zarządzaj uprawnieniami grupy.

en: OG group
pl: Grupa OG

en: Group permission
pl: Uprawnienia grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Get group members from group audience
pl: Pobierz członków grupy z grupowego audytorium

en: List of group managers
pl: Lista managerów grupy

en: Request message
pl: Komunikat żądania

en: The human-readable description of this group membership type.
pl: Opis członkostwa grupy w formie przyjaznej dla użytkownika.

en: A unique machine-readable name for this group membership type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego rodzaju członkostwa grupy. Może zawierać tylko małe litery, cyfry i znaki podreślenia.

en: Save og membership type
pl: Zapisz rodzaj członkostwa OG

en: Delete og_membership type
pl: Usuń typ og_membership

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en: group membership
pl: członkostwo grupy

en: Groups list
pl: Lista grup

en: Group register
pl: Rejestracja grupy

en: Group manager full permissions
pl: Pełne uprawnienia managera grupy

en: When enabled the group manager will have all the permissions in the group.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje, że manager grupy będzie miał wszystkie uprawnienia w klubie.

en: Membership type
pl: Typ członkostwa

en: Select the group membership type of the membership.
pl: Wybierz grupowy typ dla członkostwa.

en: Set the content type to be a group, that content will be associated with, and will have group members.
pl: Ustaw typ zawartości jako grupa, ta zawartość będzie powiązana i będzie miała uczestników grupy.

en: Set the content type to be a group content, that can be associated with groups.
pl: Ustaw typ zawartości jako zawartość grupy, która może być powiązana z grupami.

en: Organic groups global permissions
pl: Grupy Organiczne - globalne uprawnienia

en: Organic groups global roles
pl: Grupy Organiczne - globalne role

en: Organic groups field settings
pl: Grupy Organiczne - ustawienia pól

en: State in group
pl: Stan w grupie

en: Migrate membership information from audience field to group membership entity.
pl: Importuj informacje o członkostwie z pola audytorium do obiektu członkostwa grupy.

en: Membership of group @label for @type @id
pl: Członkostwo grupy @label dla @type @id

en: The user's OG membership
pl: Członkostwo w OG użytkownika

en: OG membership
pl: Członkostwo w OG

en: User has become a group member
pl: Użytkownik stał się członkiem grupy

en: User has been removed from group
pl: Użytkownik został usunięty z grupy

en: Get group managers from group audience
pl: Pobierz managerów grupy z listy jej członków.

en: User has group permission
pl: Użytkownik ma uprawnienia do grupy

en: The permission to check for.
pl: Uprawienia do sprawdzenia.

en: Entity is group
pl: Encja jest grupą

en: OG membership type
pl: Typ członkostwa grup

en: The user account of the group manager.
pl: Konto użtkownika, który jest menedżerem grupy.

en: Group membership type
pl: Typ członkostwa grupowego

en: The group membership type.
pl: Typ członkostwa grupowego

en: %1 group members
pl: %1 członków grupy

en: OG Group
pl: Grupa OG

en: OG group from node
pl: Grupa z węzła

en: Get the OG group context from a node.
pl: Pobierz kontekst grupy z węzła.

en: Node from OG group
pl: Węzeł z grupy

en: Get the node from an OG group.
pl: Pobierz węzeł z grupy.

en: Add entity to group
pl: Dodaj encję do grupy

en: Membership states
pl: Stany członkostwa

en: Current OG group from context
pl: Aktualna grupa z kontekstu

en: OG permission
pl: Uprawnienia grup
