Organic groups (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (245 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Group
nl: Groep

en: Subscribe to group
nl: Lid worden van de groep

en: Unsubscribe from group
nl: Groepslidmaatschap opzeggen

en: Administer the suite of Organic groups modules.
nl: Beheer de verzameling van Organic Groups modules

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to join the group %title?
nl: Weet u zeker dat u lid wilt worden van de groep %title?

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Organic groups settings
nl: Organic groups-instellingen

en: more
nl: meer

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Update
nl: Bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Configure
nl: Instellen

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Post
nl: Bericht

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Role name
nl: Naam rol

en: Member since
nl: Geregistreerd sinds

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Add a role to the selected users
nl: Een rol aan de geselecteerde gebruikers toewijzen

en: Remove a role from the selected users
nl: Een rol bij de geselecteerde gebruikers verwijderen

en: security
nl: veiligheid

en: Members
nl: Leden

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: group
nl: groep

en: My groups
nl: Mijn groepen

en: Current group
nl: Huidige groep

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Pending
nl: In afwachting

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: locked
nl: vergrendeld

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: No users selected.
nl: Geen gebruikers geselecteerd.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
nl: Er is een kwaadaardige poging ontdekt die een beschermd veld probeerde te wijzigen.

en: Group manager
nl: Groepsbeheerder

en: Organic groups access control
nl: Organic groups-toegangscontrole

en: Entity
nl: Entiteit

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Other groups
nl: Andere groepen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Migrate
nl: Migreren

en: Join
nl: Lid worden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Join group
nl: Lid worden van groep

en: Leave group
nl: Groep verlaten

en: Add members
nl: Leden toevoegen

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: Private group
nl: Besloten groep

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: The role has been added.
nl: De rol is toegevoegd.

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Subscribe user to group
nl: Gebruiker lid maken van de groep

en: Unsubscribe user from group
nl: Gebruiker uit de groep uitschrijven

en: User is group member
nl: Gebruiker is groepslid

en: List, edit, or add user roles.
nl: Rollen opsommen, toevoegen en wijzigen.

en: edit role
nl: rol bewerken

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Bundles
nl: Bundels

en: Input type
nl: Invoertype

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Add users
nl: Gebruikers toevoegen

en: Group memberships
nl: Groepslidmaatschappen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
nl: De naam voor deze rol. Bijvoorbeeld: 'moderator', 'redacteur' of 'websitebeheerder'.

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
nl: De rolnaam %name is al in gebruik. Kies een andere naam.

en: The role has been renamed.
nl: De naam van de rol is gewijzigd.

en: The role has been deleted.
nl: De rol is verwijderd.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
nl: Bepaal de toegang tot functionaliteit van de site door toegangsrechten per rol te selecteren.

en: Edit role
nl: Rol bewerken

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: Since
nl: Sinds

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Detection method
nl: Detectiemethode

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Edit own %type_name content
nl: Eigen %type_name-inhoud bewerken

en: Edit any %type_name content
nl: Alle %type_name-inhoud bewerken

en: Delete own %type_name content
nl: Eigen %type_name-inhoud verwijderen

en: Delete any %type_name content
nl: Alle %type_name-inhoud verwijderen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Group type
nl: Groepstype

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Group subscription
nl: Groepsinschrijving

en: This field stores groups associated with the content.
nl: In dit veld worden de groepen opgeslagen die zijn geassocieerd met de inhoud.

en: Group content state
nl: Groepsinhoudsstatus

en: Group default list
nl: Standaard groepenlijst

en: Group audience
nl: Doelgroep(en)

en: Automatically decide the input according to user permissions (Recommended)
nl: Invoermethode automatisch bepalen aan de hand van de toegangsrechten van de gebruiker (aanbevolen)

en: Never show "other groups"
nl: 'Andere groepen' nooit weergeven

en: Always show "other groups"
nl: 'Andere groepen' altijd weergeven

en: Select the groups this content should be associated with.
nl: Selecteer de groepen waaraan deze inhoud toebehoort.

en: There are no groups you can select from.
nl: Er zijn geen groepen waaruit u kan kiezen.

en: Administer all groups and permissions.
nl: Beheer alle groepen en toegangsrechten

en: Administer group
nl: Groep beheren

en: Determine if this should be a group.
nl: Bepaal of dit een groep is.

en: Determine if group should use default roles and permissions.
nl: Bepaal of de groep de standaardrollen en -toegangsrechten gebruikt.

en: Group roles and permissions
nl: Groepsrollen en toegangsrechten

en: Determine to which groups this group content is assigned to.
nl: Bepalen aan welke groepen de groepsinhoud wordt toegewezen.

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Group @gid - @entity ID @etid
nl: Groep-@gid - @entity-ID @etid

en: API to allow associating content with groups.
nl: API om inhoud toe te kunnen wijzen aan groepen.

en: Select the state of the group.
nl: Selecteer de status van de groep

en: Group permissions
nl: Groepstoegangsrechten

en: Filter by group permissions.
nl: Filter op groepstoegangsrechten

en: Group state
nl: Groepsstatus

en: Group visibility
nl: Groepszichtbaarheid

en: Group content visibility
nl: Zichtbaarheid groepsinhoud

en: Enable access control for private and public groups and group content.
nl: Toegangscontrole mogelijk maken voor besloten en open groepen en groepsinhoud.

en: Add Group register field group types.
nl: Veldtypen voor groepsregistratie toevoegen.

en: Allow subscribing to groups during the user registration.
nl: Toestaan dat gebruikers zich bij groepen aanmelden tijdens de gebruikersregistratie.

en: Add a group member to %group
nl: Een groepslid aan %group toevoegen

en: Membership state
nl: Lidmaatschapsstatus

en: Select the state of the membership.
nl: Selecteer de status van het lidmaatschap.

en: You have entered an invalid user name.
nl: U heeft een ongeldige gebruikersnaam opgegeven.

en: %user has been added to group.
nl: %user is aan de groep toegevoegd.

en: No people available apart of the group manager.
nl: Geen personen beschibaar naast de groepsbeheerder.

en: view permissions
nl: toegangsrechten bekijken

en: Save global permissions
nl: Algemene toegangsrechten opslaan

en: There are no Group fields attached to any bundle yet.
nl: Er zijn nog geen groepsvelden aan een bundel verbonden.

en: Added field %field to %bundle.
nl: Veld %field toegevoegd aan %bundle.

en: In order to join any group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
nl: Om lid te kunnen worden van een groep, dient u <a href="!login">in te loggen</a>. Hierna kunt u een lidmaatschapsverzoek indienen.

en: You are already a member of the group @group.
nl: U bent al lid van de groep @group.

en: @user is already a member of the group @group.
nl: @user is al lid van de groep @group.

en: As the manager of %group, you can not leave the group.
nl: U kunt als beheerder van %group de groep niet verlaten.

en: Are you sure you want to unsubscribe from the group %title?
nl: Weet u zeker dat u zich wilt afmelden voor de groep %title?

en: You are the group manager
nl: U bent de groepsbeheerder

en: Request group membership
nl: Groepslidmaatschap aanvragen

en: This is a closed group. Only a group administrator can add you.
nl: Dit is een besloten groep. Alleen groepsbeheerders kunnen u toevoegen.

en: Not a group type
nl: Geen groepstype

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Not a group content type
nl: Geen groepsinhoudstype

en: Group content type
nl: Groepsinhoudtype

en: Approve and deny subscription
nl: Lidmaatschappen goedkeuren en weigeren

en: Approve membership of the selected users
nl: Lidmaatschappen van geselecteerde gebruikers goedkeuren

en: Deny membership from the selected users
nl: Lidmaatschappen van geselecteerde gebruikers afkeuren

en: Block membership from the selected users
nl: Lidmaatschappen van geselecteerde gebruikers blokkeren

en: Add people
nl: Personen toevoegen

en: Add group members.
nl: Groepsleden toevoegen.

en: Manage the group members.
nl: Groepsleden beheren.

en: Roles (read-only)
nl: Rollen (alleen-lezen)

en: Manage the group roles.
nl: Groepsrollen beheren.

en: View the group roles.
nl: Groepsrollen bekijken

en: Permissions (read-only)
nl: Toegangsrechten (alleen-lezen)

en: Manage the group permissions.
nl: Groepstoegangsrechten beheren

en: View the group permissions.
nl: Groepstoegangsrechten bekijken

en: Find and manage group members.
nl: Groepsleden zoeken en beheren

en: OG group
nl: OG groep

en: OG: user permission in group
nl: OG: gebruikersrechten binnen de groep

en: Group permission
nl: Groepstoegangsrechten

en: Group label
nl: Groepslabel

en: Asc
nl: Oplopend

en: This is description of the group.
nl: Dit is de beschrijving van de groep.

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: List of group members
nl: Lijst met groepsleden

en: List of group managers
nl: Lijst met groepsbeheerders

en: Organic groups group
nl: Organic groups-groep

en: Organic groups membership
nl: Organic groups-lidmaatschap

en: Administer Organic groups permissions
nl: Organic groups-toegangsrechten beheren

en: Request message
nl: Verzoekbericht

en: Group membership
nl: Groepslidmaatschap

en: group membership
nl: groepslidmaatschap

en: Groups list
nl: Groepenlijst

en: There is no content in this group.
nl: Er is geen inhoud in deze groep.

en: User is not a member of any group.
nl: Gebruiker is geen lid van een groep

en: %1 groups
nl: %1 groepen

en: The group from context, if exists.
nl: De groep uit de context, voor zover beschikbaar.

en: Content that will belong to a single or multiple groups.
nl: Inhoud die zal behoren tot een of meerdere groepen.

en: There are no migration options.
nl: Er zijn geen migratiemogelijkheden.

en: Migrating Organic groups data
nl: Migreren van Organic groups data

en: Organic groups migration is starting.
nl: Migratie van Organic groups begint.

en: Not executed
nl: Niet uitgevoerd

en: Executed successfully
nl: Succesvol uitgevoerd

en: Organic groups migrate
nl: Organic groups migreren

en: Migrate Organic groups data.
nl: Migreren van Organic groups data.

en: User relation to group
nl: Relatie van gebruiker met groep

en: Group manager full permissions
nl: Alle rechten voor de groepsbeheerder

en: When enabled the group manager will have all the permissions in the group.
nl: Indien ingeschakeld, zal de groepsbeheerder alle rechten hebben in de groep.

en: Membership type
nl: Lidmaatschapstype

en: Select the group membership type of the membership.
nl: Selecteer het type lidmaatschap

en: Set the content type to be a group, that content will be associated with, and will have group members.
nl: Van het inhoudstype een groep maken waaraan inhoud verbonden kan worden en die groepsleden bevat.

en: Set the content type to be a group content, that can be associated with groups.
nl: Van het inhoudstype groepsinhoud maken die verbonden kan worden aan groepen.

en: Administer the Organic groups settings.
nl: Organic groups-instellingen beheren

en: Organic groups global permissions
nl: Algemene Organic groups-toegangsrechten

en: Configure Organic groups global permissions.
nl: Algemene Organic groups-toegangsrechten instellen

en: Organic groups global roles
nl: Algemene Organic groups-rollen

en: Configure Organic groups global roles.
nl: Algemene Organic groups-rollen instellen.

en: User has been removed from group
nl: Gebruiker is uit de groep verwijderd

en: A user has been removed from group and is no longer a group member.
nl: Een gebruiker is uit de groep verwijderd en is niet langer een groepslid.

en: The user who will be subscribed.
nl: De gebruiker die lid wordt.

en: The user who will be unsubscribed.
nl: De gebruiker die uitgeschreven zal worden.

en: Entity is group
nl: Entiteit is een groep

en: Entity is group content
nl: Entiteit is groepsinhoud

en: A list of members of the group, including active, pending and blocked memberships.
nl: Een lijst van de groepsleden, inclusief actieve, geblokkeerde en aangevraagde lidmaatschappen.

en: OG: Node is an OG group
nl: OG: Node is een OG-groep

en: OG: Node is an OG group content
nl: OG: Node is inhoud van een OG-groep

en: OG Group
nl: OG Groep

en: Determine if this is an OG group.
nl: Bepaal of dit een OG-groep is.

en: OG user roles in group
nl: OG-gebruikersrollen in groep

en: The OG groups of the logged in user
nl: De OG-groepen van ingelogde gebruiker

en: Strict node access permissions
nl: Strikte node-toegangsrechten

en: Use the administration pages
nl: Gebruik de beheerpagina's
