Organic groups (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (61 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Subscribe to group
af: Teken in op groep

en: Unsubscribe from group
af: Beëindig intekening op groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Administer the suite of Organic groups modules.
af: Administreer die suite van modules vir Organiese groepe.

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Are you sure you want to join the group %title?
af: Is u seker dat u by die groep %title wil aansluit?

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Organic groups settings
af: Organiese groep-instellings

en: more
af: meer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Node
af: Mode

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Post
af: Posstuk

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Role name
af: Rolnaam

en: security
af: sekuriteit

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Pending
af: Hangende

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: locked
af: gesluit

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Member for
af: Lid vir

en: No users selected.
af: Geen gebruikers gekies nie.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
af: Ongeldige poging aangewend om beskermde gebruikersvelde te verander.

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: Delete role
af: Wis rol uit

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Permission
af: Permissie

en: Save role
af: Stoor rol

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: The role has been added.
af: Die rol is toegevoeg.

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: edit role
af: redigeer rol

en: - All -
af: - Alle -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
af: Die naam vir hierdie rol. Voorbeelde: "moderator", "redigeerder", "blad argitek".

en: The role has been deleted.
af: Die rol is uitgewis.

en: Edit role
af: Wysig rolle

en: Master
af: Meester
