Organic groups (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (101 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Are you sure you want to join the group %title?
cs: Chcete se opravdu připojit ke skupině %title?

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Teaser
cs: Úvodník

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Post
cs: Příspěvek

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Role name
cs: Název role

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Add a role to the selected users
cs: Přidat vybraným uživatelům roli

en: Remove a role from the selected users
cs: Odebrat vybraným uživatelům roli

en: security
cs: bezpečnost

en: Group name
cs: Název skupiny

en: group
cs: skupina

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: locked
cs: zamčeno

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: No users selected.
cs: Žádní uživatelé nejsou vybráni.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
cs: Zjištěn neoprávněný pokus o úpravu chráněných polí.

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Join
cs: Připojit se

en: Apply
cs: Použít

en: Join group
cs: Připojit se ke skupině

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Add role
cs: Přidat roli

en: The role has been added.
cs: Role byla přidána.

en: Offset
cs: Posun

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: Entity type
cs: Typ entity

en: List, edit, or add user roles.
cs: Vypsat, přidat a upravit uživatelské role.

en: edit role
cs: upravit roli

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Input type
cs: Typ vstupu

en: %name: this post can't be referenced.
cs: %name: na tento uzel není možné odkazovat.

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
cs: Název této role. Např. „moderátor“, „editor“, „návrhář webu“.

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
cs: Role %name již existuje. Zvolte jiný název.

en: The role has been renamed.
cs: Role byla přejmenována.

en: The role has been deleted.
cs: Role byla smazána.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
cs: Povolit či zakázat uživatelským rolím přístup k jednotlivým prvkům webu.

en: Edit role
cs: Upravit roli

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: invalid input.
cs: %name: neplatný vstup.

en: The name of the role.
cs: Název role.

en: Detection method
cs: Metoda zjištění

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Get group members from group audience
cs: Získat členy skupiny z jejího publika

en: List of group members
cs: Seznam členů skupiny
