Organic groups (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: more
ga: Tuilleadh

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
