Organic groups (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (112 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Subscribe to group
sk: Zapísať sa do skupiny

en: Unsubscribe from group
sk: Odísť zo skupiny

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Administer the suite of Organic groups modules.
sk: Spravovať súbor modulov Organických skupín.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Node
sk: Uzol

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Post
sk: Príspevok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Add a role to the selected users
sk: Pridať kategóriu vybraným používateľom

en: Remove a role from the selected users
sk: Odobrať kategóriu vybraným používateľom

en: security
sk: bezpečnosť

en: Members
sk: Členovia

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: group
sk: skupina

en: My groups
sk: Moje skupiny

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: locked
sk: zamknuté

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Member for
sk: Členom už

en: No users selected.
sk: Žiadni používatelia nie sú vybraní.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
sk: Zistený neoprávnený pokus o úpravu chránených polí.

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Other groups
sk: Ostatné skupiny

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Leave group
sk: Opustiť skupinu

en: Add members
sk: Pridať členov

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Save role
sk: Uložiť kategóriu používateľov

en: Private group
sk: Súkromná skupina

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: The role has been added.
sk: Kategória používateľov bola pridaná.

en: Offset
sk: Ofset

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Subscribe user to group
sk: Prihlásiť používateľa do skupiny

en: Unsubscribe user from group
sk: Odhlásiť používateľa zo skupiny

en: User is group member
sk: Používateľ je člen skupiny

en: List, edit, or add user roles.
sk: Zobrazenie, úprava alebo pridanie kategórií používateľov.

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Add users
sk: Pridať používateľov

en: Group memberships
sk: Členstvá v skupinách

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
sk: Názov pre túto kategóriu používateľov. Napr.: "moderátor", "editor", "webmaster".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
sk: Kategória používateľov %name už existuje. Zvoľte iný názov kategórie.

en: The role has been renamed.
sk: Kategória používateľov bola premenovaná.

en: The role has been deleted.
sk: Kategória používateľov bola odstránená.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
sk: Oprávnenia pre prístup k jednotlivým prvkom webu pre kategórie používateľov.

en: Edit role
sk: Upraviť kategóriu používateľov

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Detection method
sk: Metóda detekcie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Asc
sk: Vzostupne
