Organic groups (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (47 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Node
hy: Նոդ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Post
hy: Գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: edit role
hy: խմբագրել դերը

en: The role has been deleted.
hy: Դերը ջնջվել է

en: Edit role
hy: Դերը խմբագրել

en: Detection method
hy: Հայտնաբերման մեթոդ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի
