Organic groups (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Teaser
bg: Резюме

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Post
bg: Публикация

en: Roles
bg: Роли

en: Role name
bg: Име на роля

en: State
bg: Статус

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Pending
bg: В изчакване

en: locked
bg: заключено

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле

en: Permission
bg: Разрешение

en: Hide
bg: Скрий

en: Save role
bg: Запис на роля

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: You must specify a valid role name.
bg: Трябва да посочите валидно име.

en: The role has been added.
bg: Ролята беше добавена.

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: List, edit, or add user roles.
bg: Изброяване, редактиране или добавяне на потребителски роли.

en: edit role
bg: редактирай роля

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
bg: Име за тази роля. Пример: "модератор", "редактор", "конструктор".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
bg: Името %name вече съществува. Моля, изберете друго име.

en: The role has been renamed.
bg: Ролята беше преименувана.

en: The role has been deleted.
bg: Ролята беше изтрита.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
bg: Определяне на достъпа до настройките на сайта чрез избор на права за съответните роли.

en: Edit role
bg: Редактиране на роля
