Organic groups (7.x-2.0-alpha2) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: List, edit, or add user roles.
or: ଚାଳକ ଭୂମିକାକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ, ଯୋଗ, ଏବଂ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Edit role
or: ଭୂମିକା ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
