Organic groups (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Post
ast: Espublizar

en: Role name
ast: Nome del rol

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: locked
ast: torgáu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Permissions
ast: Permisos
