Organic groups (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (49 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: locked
ku: کلیل دراوە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: The role has been added.
ku: ڕۆڵەکە زیادکرا.

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: List, edit, or add user roles.
ku: لیست کردن، دەستکاری کردن، یان ڕۆڵ بۆ بەکارهێنەر زیادبکە.

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
ku: ناوی ئەم ڕۆڵە. بۆ نموونە: 'بەڕێوەبەر' یان 'ئەندامی هەمیشەیی' یان هەر ناوێکی تر.

en: The role has been renamed.
ku: ناوی ڕۆڵەکە گۆڕا.

en: The role has been deleted.
ku: ڕۆڵەکە سڕایەوە.

en: Edit role
ku: ڕۆڵ دەسکاری بکە
