Organic groups (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Post
km: ប្រកាស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: locked
km: ជាប់សោ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Hide
km: លាក់

en: Save role
km: រក្សាទុក​តួនាទី

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: You must specify a valid role name.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់​ឈ្មោះ​តួ​នាទី​ត្រឹមត្រូវ​ ។

en: The role has been added.
km: បាន​បន្ថែម​តួនាទី ។

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: List, edit, or add user roles.
km: រាយ កែ​សម្រួល ឬ​បន្ថែម​តួ​នាទី​អ្នក​ប្រើ ។

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
km: ឈ្មោះ​សម្រាប់​តួ​នាទី​នេះ ។ ឧទាហរណ៍ ៖ "អន្តរការី", "គណៈកម្មការបោះពុម្ពផ្សាយ", "ស្ថាបនិកតំបន់បណ្ដាញ" ។

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
km: ឈ្មោះ​តួនាទី %name មាន​រួច​ហើយ ។ សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​តួនាទី​ផ្សេង​មួយ​ទៀត ។

en: The role has been renamed.
km: តួនាទី​ត្រូវ​បាន​ប្ដូរ​ឈ្មោះ ។

en: The role has been deleted.
km: បាន​លុប​តួនាទី ។

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
km: កំណត់​ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ​លក្ខណៈ​ពិសេស​ដោយ​ជ្រើស​សិទ្ធិ​សម្រាប់​តួ​នាទី ។

en: Edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: Detection method
km: វិធីសាស្ត្រ​រក​

en: Edit own %type_name content
km: កែ​សម្រួល​មាតិកា​ %type_name ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Edit any %type_name content
km: កែ​សម្រួល​មាតិកា​ %type_name ​ណា​មួយ

en: Delete own %type_name content
km: លុប​មាតិកា​ %type_name ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Delete any %type_name content
km: លុប​មាតិកា​ %type_name ​ណា​មួយ
