Organic groups (7.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (75 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role name
el: Όνομα ρόλου

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: locked
el: κλειδωμένο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Entity
el: Οντότητα

en: People
el: Χρήστες

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Permissions
el: Άδειες

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Delete role
el: Διαγραφή ρόλου

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Permission
el: Άδεια

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Global
el: Καθολικό

en: Save role
el: Αποθήκευση ρόλου

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: You must specify a valid role name.
el: Πρέπει να εισάγετε ένα έγκυρο όνομα ρόλου.

en: The role has been added.
el: Ο ρόλος προστέθηκε.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: List, edit, or add user roles.
el: Λίστα, τροποποίηση ή προσθήκη ρόλων χρηστών.

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
el: Το όνομα αυτού του ρόλου. Παράδειγμα: "επιμελητής", "συντακτική επιτροπή", "σχεδιαστής ιστοτόπου".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
el: Ο ρόλος %name υπάρχει ήδη. Ορίστε άλλο όνομα ρόλου.

en: The role has been renamed.
el: Ο ρόλος μετονομάστηκε.

en: The role has been deleted.
el: Ο ρόλος διαγράφηκε.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
el: Προσδιορισμός της πρόσβασης σε λειτουργίες με επιλογή αδειών για ρόλους ομάδων.

en: Edit role
el: Επεξεργασία ρόλου

en: The name of the role.
el: Το όνομα του ρόλου.

en: Detection method
el: Μέθοδος ανίχνευσης

en: Edit own %type_name content
el: Επεξεργασία δικής τους ύλης %type_name

en: Edit any %type_name content
el: Επεξεργασία οποιασδήποτε ύλης %type_name

en: Delete own %type_name content
el: Διαγραφή δικής τους ύλης %type_name

en: Delete any %type_name content
el: Διαγραφή οποιασδήποτε ύλης %type_name

en: Asc
el: Αύξ
