Organic groups (7.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (59 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Post
eo: Afiŝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Role name
eo: Rola nomo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: locked
eo: ŝlosita

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Features
eo: Ecoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Other groups
eo: Aliaj grupoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Permission
eo: Permeso

en: Save role
eo: Konservu rolon

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: You must specify a valid role name.
eo: Vi devas elekti validan rolan nomon.

en: The role has been added.
eo: La rolo estas aldonita.

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: List, edit, or add user roles.
eo: Listigu, redaktu, aŭ aldonu rolojn de uzantoj.

en: edit role
eo: redakti rolon

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
eo: La nomo por tiu ĉi rolo. Ekzemple: "moderatoro", "redakta estraro", eteja arkitekto".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
eo: La rola nomo %name jam ekzistas. Bonvolu elekti alian rolan nomon.

en: The role has been renamed.
eo: La rolo estis alinomita.

en: The role has been deleted.
eo: La rolo estas forigita.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
eo: Elekti aliron al funkcioj per permesoj de roloj.

en: Edit role
eo: Redaktu rolon

en: Asc
eo: kreske
